Výprodej Efekt lupa
 

Beda bačkory BF 060010/W/02 růžové třpytka - zúžené

 

Plátěné barefoot bačkorky. Užší verze s anatomicky tvarovanou špičkou, lze je dotáhnout na užší kotník.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Varianta
Běžná cena 569 Kč
Ušetříte 260 Kč (–45 %)
309 Kč / ks
   
Značka BEDA BOTY
Kategorie Dětská obuv
Záruka 2 roky
 

K výrobě jsou použity prodyšné textílie. Díky nim jsou bačkorky, měkoučké a dobře odvádí pot při dlouhodobém nošení. Bačkorky jsou zároveň vysoce odolné. K dotáhnutí kolem nártu a kotníku je k dispozici suchý zip, díky kterému lze bačkůrky dotáhnout i na užší kotník. Vnitřní stélka je vyrobena z textilu, je vyjímatelná a bez podpory klenby.

Bačkorky jsou vhodné na normální až úzkou nožku, zvládnou i vyšší nárt

Jedná se o barefoot bačkorky, splňující kritéria bosého obouvání. Mají anatomicky tvarovanou špičku, jsou vhodné i pro dominantní palce. Na noze je ani neucítíte, podešev netlumí došlap, její funkce je pouze ochranná proti poranění a. Mají zpevněný opatek, který je možné změkčit promačkáním před prvním obutím.

Měření nožky provádějte pouze při plném zatížení, ideálně s patami přiraženými u zdi. Naměřené údaje porovnejte s velikostní tabulkou a zvolte odpovídající velikost:

Velikostní tabulka:

 Tabulka míry_BedaÚ

BEDA BOTY

Jedná se o Českou firmu s tradicí od roku 2002, která se zabívá výrobou převážně dětské certifikované obuvi. V posledních letech přihlédli k vysoké potávce po botech typu barefoot a vyšli na trh s bačkorkama, které byly široké ve špici, vybaveny pouze podlepenou plotnou do 5 mm s mnohem měkčím opatkem, než je u bačkorek obvyklé. Strhla se "BEDAMÁNIE" a výrobce začal rozšiřovat sortiment o celoroční modely a nakonec i zimní modely barefoot obuvi. Dnes již v sortimentu firmy najdete i sportovní a celokožené modely pro dospělé.

Jejich boty jsou známé svou prostornou špicí a patou.

Nízké modely, které jsou vybaveny suchým zipem nejsou vhodné na vysoký nárt, nevystačí délka zipů pro stabilní dopnutí. Modely na tkaničky jsou na vysoký nárt mnohem vhodnější. Všechny modely lze dobře dotáhnout na uží kotník.

BEDA BOTY používá k výrobě obuvi pouze certifikované materiály.