Takhle to chodí v Bosky Vysočinou

Vítejte u nás. Na našem (novém) webu, v naší kamenné prodejně Bosky Vysočinou

Naše cesta k barefootu nebyla nijak klikatá. Nejprve šlo čistě jen o to, že dvě mámy chtěly dobře obouvat nohy svých dětí. Hledaly jsme to nejlepší, co by vyhovovalo jejich specifickým mírám, a děti a jejich nožičky v botách nijak netrpěly. Sbíraly jsme informace, začaly se do tématiky bosého obouvání ponořovat hlouběji. Setkávaly jsme se s lidmi, kteří už nám k barefootu měli co říct, a od nich sbíraly informace. Všechno do sebe začalo zapadat samo.

Od zvídavých matek k vlastnímu obchodu

Barefoot boty splňovaly všechno, co jsme chtěly pro nohy našich dětí. Potěšilo nás, že je nabídka docela široká, nicméně na Vysočině bylo prakticky nemožné najít obchod, kde by se daly barefootové boty vyzkoušet a koupit. Téma bosochodectví nás ovšem oslovilo natolik, že jsme se právě tohle rozhodly změnit.

Otevíráme první barefoot prodejnu na Vysočině

Jsme ženy činu. S tolika dětmi to ani jinak nejde. A do půl roku otevíráme obchůdek v Hybrálci u Jihlavy. Vybavily jsme ho barefoot obuví mnoha značek, aby si u nás přišly na své všechny dětské i dospělácké nohy. Dojíždí za námi zákazníci z různých koutů Vysočiny. Kromě poradenství nabízíme i klidnou a fajn atmosféru, abyste se tu s námi měli zkrátka co nejlépe.

Čas na vaše děti. A na zkoušení

Kromě barefoot bot a botiček, máme také bačkůrky do školky, u nás najdete i jednu důležitou věc. Čas a trpělivost pro vaše děti. Dobře totiž víme, jak je to pro ně někdy náročné a jak moc je to zkoušení nebaví. A radši by si někde hrály. Tohle všechno chápeme a dáváme vám čas. 

Organizujeme různé akce, kde myšlenku barefoot šíříme. Úzce spolupracujeme také s fyzioterapeutkou. Nabízíme vám profesionální poradenství.

V roce 2019 už funguje naše kamenná prodejna rok a půl. Rádi za námi do Hybrálce u Jihlavy jezdíte a na četná přání rozjíždíme také e-shop.

A přejeme vám šťastný nákup.

Holky z Bosky Vysočinou